Skip to content

Muuseumiöö ja talgud Tsiistre Linamuuseumis

Museumnacht02

19. mail 2012. aastal leiab aset üle-Euroopaline muuseumiöö, mille käigus avavad uksed tasuta külastuseks tuhanded muuseumid kõikjal Euroopas – tänavu liitub nendega ka Tsiistre Linamuuseum Misso vallas Võrumaal.

Eestis neljandat korda toimuv muuseumiöö on pühendatud Eesti Filmi 100. sünniaastapäevale ja selle juhtlause on „Öös on kino”. Tsiistre Linamuuseum kutsub sel puhul külla Kinobussi ja vaadata saab kahte filmi. Kell 18.00 linastub kõikide laste lemmikfilm „Lotte ja Kuukivi saladus” ja kell 20.00 kohtub vaatajatega dokumentaalfilmitegija Liivo Niglas, kes näitab ETVst tuntud populaarse telesarja „Ehh Uhhuduur” põhjal vändatud dokfilmi „Tavaline seiklus”.

Selleks aga, et muuseumiöö Tsiistres toimuda saaks, tule osale 19. mai hommikupoolikul Linamuuseumi heakorratalgutel. Koristame koos ära muuseumihoone, paigaldame istekohad, et õhtul filmi vaadata ja sööme talgusuppi. Talgud algavad kell 9.00; osalemiseks palun registreeru e-posti aadressil tsiistre@linamuuseum.ee.

NB! Filmi pääsed vaatama ilma piletita. Tule julgesti ka siis, kui sa talgutel ei osale.

Muuseumiöö Tsiistre Linamuusemis toimub kolme Misso valla mittetulundusühingu – Prastuli Seltsi, Misso Avatud Noorteklubi ja Misso Vabatahtlikud – koostöös.
Muuseumiöö Tsiistre Linamuuseumis saab teoks Kohaliku Omaalgatuse Programmi toel.

Lisainfo: www.linamuuseum.ee
Vaata ka: www.tsiistre.ee